Titles you rated
Death Becomes HerRated ★ 4.5
An Old LadyRated ★ 2.0
KajillionaireRated ★ 3.0
Someone GreatRated ★ 2.0
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 3.0
Water LiliesRated ★ 1.5
Frances HaRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 1.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 1.5
TenetRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5