Titles you rated
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Event HorizonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0