Titles you rated
MidsommarRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Please Stand ByRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5