Movies
Ratings
714
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Due DateRated ★ 4.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 4.0
BabeRated ★ 3.5
Vanishing on 7th StreetRated ★ 1.0
The MechanicRated ★ 3.0
From Paris with LoveRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 1.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
U-571Rated ★ 4.5