Movies
Ratings
520
Project Hail MaryRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 2.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Paris, 13th DistrictRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 2.5
The Elephant ManRated ★ 4.0