Movies
Ratings
1369
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ElvisRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Hill of SecretsRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
Malcolm & MarieRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Film Stars Don't Die in LiverpoolRated ★ 4.0