Series
Ratings
60
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
QuizRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
TabooRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0