Titles you rated
Neighboring SoundsRated ★ 4.0- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 4.5
- The Mountain Between UsRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
JesusRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0- Survival TacticsRated ★ 5.0
Sound of MetalRated ★ 4.0