Movies
Ratings
593
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.0