Movies
Ratings
1082
War MachineRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Meg 2: The TrenchRated ★ 1.5
Hit ManRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 0.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
The Last King of ScotlandRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.5
Field of DreamsRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0