Movies
Ratings
1238
Project Hail MaryRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MaestroRated ★ 3.0
TarRated ★ 4.0
AirRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5