Movies
Ratings
456
Lone SurvivorRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 1.0
Heart is...Rated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
First ManRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 4.0