Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.0