Movies
Ratings
1285
Project Hail MaryRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
ElleRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
NopeRated ★ 0.5
AtlasRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
HungerRated ★ 0.5
ChefRated ★ 3.0
MoxieRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Your Place or MineRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0