Movies
Ratings
1016
The King's WardenRated ★ 2.0
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 3.5
The SingersRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5
Project YRated ★ 0.5
The RIPRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0