Series
Ratings
196
Narco-SaintsRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
John AdamsRated ★ 4.5
GiantRated ★ 2.5
Age of HeroesRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5