Movies
Ratings
1267
Wild ThingsRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
EternityRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 4.0
MercyRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Spies in DisguiseRated ★ 3.0
Black BagRated ★ 2.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5