Movies
Ratings
512
La La LandRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5