Series
Ratings
235- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.0
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5- 극한84Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Concrete MarketRated ★ 2.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
The Witcher Season 4Rated ★ 2.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0