Movies
Ratings
675
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Black FaceRated ★ 0.5
BugoniaRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 1.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- A Girl, She Is 100%Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0