Series
Ratings
31
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0