Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Number OneRated ★ 2.0
MaXXXineRated ★ 4.5
The SingersRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0