Movies
Ratings
159
6 UndergroundRated ★ 1.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
FlightRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The SentinelRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5