Movies
Ratings
186
GrassRated ★ 2.5
El SurRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Fists in the PocketRated ★ 5.0
GraceRated ★ 3.5
That Summer in ParisRated ★ 1.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 5.0
The Shadow's EdgeRated ★ 4.0
Sound of FallingRated ★ 1.5
Hard TruthsRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
You Have to Come and See ItRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5