Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
CriminalRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Project YRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Ghost StationRated ★ 2.5