Movies
Ratings
534
BridesmaidsRated ★ 3.0
The HeatRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5