Movies
Ratings
499
The RestlessRated ★ 2.0
10,000 BCRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0