Movies
Ratings
472- HumintRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.5
MantisRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 5.0
Hard HitRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5