Movies
Ratings
134
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
The Lost CityRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 5.0
The King of Staten IslandRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 3.0
The Mountain Between UsRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Always Be My MaybeRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
The Croods: A New AgeRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
OnwardRated ★ 3.0