Movies
Ratings
676
Untold: Chess MatesRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0
Sound of MetalRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Jay KellyRated ★ 3.5
Boiler RoomRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Freakier FridayRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5