Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
GreyhoundRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
A Midsummer Night's DreamRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Department Q: The Keeper of Lost CausesRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0