Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 1.5
RevenantRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
WATCHERRated ★ 4.5
The Third CharmRated ★ 4.0