Movies
Ratings
722
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 3.0
MaRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.5