Movies
Ratings
115
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
FriendRated ★ 1.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0