Titles you rated
Task Season 1Rated ★ 3.5
Mare of EasttownRated ★ 4.0
MobiusRated ★ 3.0
Born for the SpotlightRated ★ 4.0
EricRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Will Love In SpringRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
New Life BeginsRated ★ 4.0
You Are My HeroRated ★ 3.0
ResetRated ★ 4.0
Ping PongRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 5.0