Series
Ratings
96
Legal HighRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5- Prison Break Season 5Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 1.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0