Series
Ratings
91
Epstein's Shadow: Ghislaine MaxwellRated ★ 4.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
- Detroit Metal CityRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Moonbeam CityRated ★ 4.0- Superjail!Rated ★ 5.0
The Cuphead Show!Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.5