Movies
Ratings
496
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 0.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Deep TrapRated ★ 0.5