Movies
Ratings
159
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5