Titles you rated
NewtopiaRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0