Movies
Ratings
256
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.5
The Bad GuysRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5