Movies
Ratings
100
RioRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
The Big BossRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 2.5