Movies
Ratings
177
The BrutalistRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5