Series
Ratings
65
IRISRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0