Movies
Ratings
1033
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 4.0
Sixty Million Dollar ManRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.5- Baby's Day OutRated ★ 3.5
DragonHeartRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
The Gingko BedRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.0