Movies
Ratings
371
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Six Triple EightRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- Efterskole, Going to the Wonderland KoreaRated ★ 3.0