Titles you rated
MatildaRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 3.5
TakenRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 0.5
Parallel LifeRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
PadakRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.0