Movies
Ratings
497
Black PantherRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5