Movies
Ratings
113
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5