Movies
Ratings
236
The Two PopesRated ★ 3.0
MimangRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0